1993 yılında faaliyete giren firmamız; 20. yılında bağlı bulunduğu değerlerden kopmadan, bulunduğu sektörlerde lider konuma gelmiş, gelişim ve teknolojiyi takip ilkesini benimseyerek geçen süreçte profesyonelleşen kadrosuyla amatör ruhundan kopmadan müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.

ÖZYILDIRIM PLASTİK; 20 yıl önce güneş şemsiyeleri için plastik altlıklar üreterek başlayan yolculuğuna 2000 yılında Prens&Prensesmarkasıyla vitrin mankeni üretimini katarak devam etmiştir. 2005 yılında deneyim ve tecrübelerini diğer bir sektör olan eğitici oyun gereçlerine taşıyarak King Kids markası ile eğitici oyun grupları üretimine geçmiştir.

Yıllardır Türkiye’nin lider markalarına güneş şemsiyeleri için tasarım yaparken 2012 yılında güneş şemsiyeleri üretimine geçerek OD’S Displaymarkası ile şemsiye bidonunu da içine alarak bu üç sektörde hem Türkiye’de hem de dünyada adından söz ettiren bir firma haline gelmiştir. 20.000 m2 üretim tesisiyle 52 ülkeye ihracaat yapan firmamız, ülke ekonomisine yaptığı katkının haklı gururunu yaşamaktadır.

MİSYONUMUZ; Müşterilerimizin sektörde yenilik beklentilerine uygun, etik değerlerden kopmadan, kaliteli ürünler isteklerini sonuçlandırmak ve sürekli memnuniyet sağlamaktır.

VİZYONUMUZ; DÜNYA MARKASI olmaktır.